SanatHaberleri

Remax’in Kayseri Şubesi / Won Açıldı.

Remax, Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir gayrimenkul danışmanlık firması olarak, Kayseri'de yeni bir şube açtı. Won şubesi, 08.07.2023 tarihinde saat 16:00'da resmi olarak hizmete girdi. Şubenin brokerları İlhami İlgün ve Serkan Derebaşı, Kayseri'nin gayrimenkul piyasasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Açılışa Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanı Ahmet Bağçovan, Ülkü Ocakları İl başkanı Ali Çelik, Askon Kayseri şube başkanı İlker Barlı ve yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.

Remax Şubesi Won, Kayseri'nin en merkezi noktasında, modern ve ferah ofisiyle müşterilerine hizmet vermeye başladı. Broker İlhami İlgün ve Serkan Derebaşı, açılışta yaptıkları konuşmada, Remax'in dünyanın en büyük gayrimenkul markası olduğunu, Türkiye'de de 25 yıldır faaliyet gösterdiğini belirttiler. Remax Şubesi Won'un da Kayseri'de gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflediğini ifade ettiler.

Açılışın ardından davetliler, Remax Şubesi Won'un ofisini gezerek, broker İlhami İlgün ve Serkan Derebaşı'na başarılar dilediler. Açılışa özel hazırlanan ikramlar da davetlilerin beğenisini topladı.

REMAX, dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketidir. 1973 yılında ABD'de kurulan REMAX, bugün 110'dan fazla ülkede 130.000'den fazla danışmanıyla hizmet vermektedir. REMAX, müşterilerine profesyonel, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. REMAX, gayrimenkul sektöründe liderliğini sürdürmek için sürekli olarak yenilikçi, teknolojik ve eğitimli bir yapıya sahiptir. REMAX, hayallerinizdeki evi, işyerini veya yatırımı bulmanızda size yardımcı olacaktır.

İlhami İlgün, "Remax, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Kayseri'de de gayrimenkul danışmanlığı sektörünün lideridir. Biz de Won şubesi olarak, Remax'in kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağız. Kayseri'nin gelişen ekonomisi ve artan nüfusu, gayrimenkul yatırımı için çok cazip fırsatlar sunuyor. Biz de bu fırsatları değerlendirmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışacağız." dedi.

Serkan Derebaşı ise, Remax'in eğitim, teknoloji, pazarlama ve network gibi konularda bize sağladığı avantajlar sayesinde, Kayseri'nin gayrimenkul piyasasında fark yaratacağız. Won şubesi olarak, Kayseri'nin her bölgesinde faaliyet gösterecek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunacağız. WON’un kelime anlamı kazanmak olan herkese kazanç getirecek bir sistem" diye konuştu.

Won şubesi, Kayseri'nin merkez ilçesi Melikgazi'de bulunan modern ve ferah ofisinde hizmet vermeye başladı. Şube, 20'ye yakın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile müşterilerine geniş bir portföy sunuyor. Şube, satılık ve kiralık konut, iş yeri, arsa, tarla gibi her türlü gayrimenkul işleminde müşterilerine danışmanlık yapıyor. Remax Won şubesinin açılışı, Kayseri'nin gayrimenkul sektöründe önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Şubenin brokerları İlhami İlgün ve Serkan Derebaşı, Kayseri'nin gayrimenkul piyasasına yeni bir vizyon getireceklerine inanıyorlar.

Sanat, Haber, Ajansı

35
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@sanatsevgisi.com.tr

sanatsevgisi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.